Sociale

Prokuroria e Tiranës mbledh para nga punonjësit për të prekurit nga tërmeti

17:58 - 02.12.19 gsh

Prokuroria e Rrethit Gjyqësor, Tiranë ka mbledhur në shenjë solidariteti një shumë monetare nga të gjithë punonjësit e saj, prokurorë, oficerë të policisë gjyqësore dhe punonjës të administrates për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit.Shuma e mbledhur do të shkojë në favor të të prekurve nga tërmeti dhe familjet në nevojë.

Gjithashtu është ngritur dhe një grup pune i cili po merret me mbledhjen e kontributeve të tjera me qëllim shpërndarjen e tyre tek familjet në nevojë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.