Sport

Teuta vijon fushatën: Të gjitha paratë e ndeshjes me Skënderbeun shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmeti

19:51 - 02.12.19 gsh

Futbolli nuk ka rreshtur së qëndruari pranë viktimave që tërmeti i tmerrshëm i 26 nëntorit shkaktoi në Durrës dhe Thumanë. Tani është sërish klubi durrsak, Teuta, që vijon me ndihmat e saj për familjet e prekura.Sipas një njoftimi zyrtar në facebook, Teuta ka njoftuar se të ardhurat e biletave të ndeshjes me Skënderbeun, do të shkojnë në favor të të dëmtuarve.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.