Aktualitet

Aksident në Elbasan, përplasen dy mjete/ Plagosen 3 persona mes tyre një 6-vjeçar

20:08 - 03.12.19 gsh

Një aksident rrugor sapo ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin “Përparim ”. Një mjeti tip “Skoda”, me drejtues shtetasin me iniciale  R.M., 29 vjeç, banues në Fier, është përplasur me mjetin fugon tip “Benz”, me drejtues shtetasin me iniciale A.K.Si rrjedhojë e aksidentit janë lënduar drejtuesi i mjetit fugon, shtetasi me inicialet A.K, si dhe dy pasagjerët shtetasit me iniciale L.S.,28 vjeç dhe F.H..,rreth 6 vjeç. Këta të fundit janë transportuar në Spitalin e Elbasanit dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.