Sociale

Elvis Naçi jep lajmin: Sot në emision, bëj transparente çdo qindarkë të dhuruar

19:38 - 03.12.19 gsh

Elvis Naçi përmes një statusi në rrjetet sociale shkruan se gjatë emisionit që do të transmetohet mbrëmjen e sotme në  “News24”, në orën 22:30 do të bëjë publike shumën e dhuruar deri më sot për të prekurit nga tërmeti në Thumanë në të gjitha valutat.“Sot në orën 22:30 jemi ‘live’ në fb tim dhe “Neës24”, në maratonën humanitare për të dëmtuarit e tërmetit si edhe për të bërë transparencën e shumës që është mbledhur nga shqiptarët. Transparenca e çdo qindarkë, euro, franga, paund është detyrimi ynë. Besimi juaj është përgjegjësia jonë, për të ndihmuar shqiptarinë që lëngon mbi rrënojat e tragjedisë së tërmetit të 26 Nëntorit”, shkruan Naçi.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.