Aktualitet

Nis bora/ Ja surprizat e motit për ditën e sotme

10:06 - 03.12.19 gsh

Ditën e sotme vendi do vendi ynë do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu deri pasdite, por në zonat veriore dhe verilindore priten reshje dhe në formën e dëborës.TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 16 °C

në vendet e ulëta: 11 / 14 °C

në vendet malore: 3 / 11 °C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, në zona të kufizuara të pjesës veri-lindore malore deri e fortë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.