Aktualitet

“Qentë e liruar të diktaturës ju afruan 2 herë familjes sime. Kush do na mbronte?”, Agron Tufa bën publike arsyet e azilit politik

17:59 - 03.12.19 Gazeta Shqiptare

Agron Tufa, drejtori ekzekutiv i Institutit për Studimin e Krimeve dhe pasojave të Komunizmit në Shqipëri (ISKPK), ka kërkuar azil politik në Zvicër, për shkak të pasigurisë për jetën e tij dhe të familjes së tij në Shqipëri. Lexoni me poshte, letren e plote te doreheqjes. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE