Aktualitet

Vijojnë tërmetet në vendin tonë/ Dy goditje të tjera, ja ku ishte epiqendra

11:24 - 03.12.19 gsh

Dy lëkundje të reja tërmeti janë regjistruar në vend, ndërsa epiqënder këtë herë nuk ka qenë më Durrësi.Lëkundjet janë ndjerë rreth orës 10:51 me magnitudë, përkatësisht 3.4 dhe 3.5 righter, ndërsa epiqendër e tyre është Vlora. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.