Kryesore

“Tahiri bëri suitë për orgjitë”/ Denoncimi i fortë i Berishës për ndërtimin tek Kavalishenca

12:33 - 14.12.19 gsh

Ish-kryeministri Berisha nëpërmjet një statusi në Facebook ka thënë se ndërtim pa leje në Kavalishencë është bërë në kohën kur ministër ishte Sajmir Tahiri. Në një status mbërritur nga punonjësi dixhital, thuhet se këtë ndërtim Tahiri e kishte bërë suitë për vete dhe bandën e orgjive.Statusi i plotë

Narko ministria e brendshme fsheh gjurmet e krimit shteteror ne ndertesen e Konvaleshences!

Sajmir Trafiku kishte bere nderhyrje te thella per suita dhe orgjira!

Lexoni denoncimin e punonjesit dixhital. sb

Mirmengjes I ndertuar. Permbrem naten rreth ores 2 Edhe mbrem filloi pastrimi I inerteve fshehurazi te kovalishenca , obiekti u shemb per arsye Sepse vet saimir tahiri beri ndertim pa leje Aty siper obiektit nderhy ri ne struktur per te bere suita per vete dhe banden e iorgive , prokuroria ne ate koh filloi Nje procedim penal per te Por si gjithmon u mbyll kete e di i gjith personeli Aty e di e gjith policia ne plepa dhe I gjith mileti ne plazh , Nese te duet info me Shum me thuaj

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE