Show-Bizz

Loredana organizon festë madhështore për ditëlindjen e Hanës/ A do të jetë Mozzik pjesë e kësaj feste?

18:50 - 15.12.19 gsh

Në dhjetor të vitit të kaluar një ndër çiftet më të komentuar, Mozzik dhe Loredana u bënë prindër për herë të parë.Në jetë erdhi vajza e tyre, Hana. Në datën 22 dhjetor, Hana do të festojë ditëlindjen e saj të parë, dhe për këtë Loredana ka organizuar një festë madhështore. Këtë e ka zbuluar vetë reperja me një postim në Instagram ku shfaqet Hana me një kurorë në kokë dhe jepet njoftimi se me datë 22 do të ketë festë.

Ndërkohë Mozzik, nuk ka publikuar ende asgjë dhe nuk dihet nëse ai do i bashkohet festës atë ditë. Mbetet për tu parë nëse do të jetë dhe ai present në ditëlindjen e parë të Hanës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE