Show-Bizz

Martohet MC Kresha: Festa ka nisur që mbrëmë

10:00 - 15.12.19 gsh

Reperi MC Kresha do t´i japë fund beqarisë ditën e sotme.Ai do të martohet me Erzina Shehun, zbulon Prive.al dhe gjithçka është menduar në një ceremoni tejet private me rreth të ngushtë të të ftuarve në një prej restoranteve të kryeqytetit.

Festa ka nisur që mbrëmë dhe Erzina ka mbledhur familjarët dhe shoqet në atë që njihet si nata e vajzave apo ndryshe kanagjeqi.

Prive.al zbulon se të ftuarve u është kërkuar paraprakisht që të rezervohen tërësisht në publikimin e detajeve apo fotografive nga festa.

Ne mezi presim të shohim ndonjë foto ditën e sotme, mbetet për tu parë nëse do të mundësohet nga ndonjë person VIP që do t’i thyejë rregullat e Kreshës!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE