Aktualitet

Ngjarje e rëndë në Laç/ Përplasen dy mjete, 3 të plagosur

17:57 - 15.12.19 gsh

Një aksident rrugor është shënuar pak minuta më prë në aksin rrugor Laç-Mamurras.Mësohet se në aksident janë përfshirë dy mjete, dhe si rrjedhojë 3 persona janë plagosur. Këta të fundit janë nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës, ku dy prej tyre janë në gjendje të rëndë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes, po ende nuk dihen shkaqet e përplasjes së mjeteve.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE