Kronikë

Të shtëna me armë zjarri në Klos, një person i plagosur

17:17 - 15.12.19 gsh

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në zonën e Klosit, Mat.Raportohet se ka mbetur i plagosur shtetasi Gëzim Zhuku, 68 vjeç.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, por ende nuk dihen motivet e kësaj ngjarje. Policia dyshon se 68-vjeçari është plagosur me armë gjahu brenda banesës së tij.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE