Show-Bizz

Fotot/ Brenda dasmës së Mc Kresha, ja VIP-at dhe politikanët që morën pjesë

09:21 - 16.12.19 gsh

Krejt pa një njoftim më parë, e pa shumë bujë në media, reperi MC Kresha i ka dhënë fund ditën e djeshme beqarisë. Në një ceremoni të kuruar deri në detaj ai dhe Erzina i kanë thënë po njëri-tjetrit. Nusja kishte zgjedhur një fustan aspak tradicional, duke u dukur ndryshe nga të gjitha nuset e shoëbizzit që jemi mësuar të shohim. Ndër të ftuarit VIP nuk kanë munguar as Ledri me të dashurën e tij, Sara Hoxha, Lyrical Son, Lumi B, Gjiko me Elitën. Ndërkohë nga ana tjetër nuk kanë munguar as figurat politikë në këtë dasmën e organizuar.  Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ishte i pranishëm në dasmë për të kurorëzuar. Një tjetër politikan ishte dhe Sami Lushtaku, i cili ka uruar çiftin edhe në rrjetet sociale.79194110_1514271595388304_455577544842805248_o-504x600 (1) auto_-640-0-5df6b510718771576481474 auto_-640-0-5df6b5143e92d1576481604 l3 75360981_100503844777912_3669000804946244768_n l2 75566982_165406871218216_322817220329087087_n-1 l1 69985291_2514018698922434_6777315020107841453_n mc2 79194110_1514271595388304_455577544842805248_o-504x600 KRESHA-ERZINA-600x360
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE