Rezultati i kerkimit per: artan cuku

nga gsh.al ne E enjte, Prill 20th, 2017
0 Comments

Vrasja e Artan Cukut/ Autori mund të jetë i huaj, gjenden gjurmë në vendin e krimit

  Dorjana BEZAT   12 ditë pas vrasjes së komisar Artan Cukut policia nuk ka identifikuar ende autorin megjithëse së bashku me Prokurorinë për Krime të Rënda puna po vijon me intensitet të lartë. Me shume ...

nga gsh.al ne E mërkurë, Prill 19th, 2017
0 Comments

VIDEO/ Pamjet e reja të vrasësit të Artan Cukut, policia: Na ndihmoni ta gjejmë

Policia e Shtetit në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda po vijon hetimet intensive për zbardhjen e ngjarjes së ndodhur në datën 8 Prill 2017 ku u vra me armë zjarri ish drejtuesi i lartë Me shume ...

nga gsh.al ne E hënë, Prill 17th, 2017
0 Comments

4 të shoqëruar në polici, burimet: Vrasësi i Artan Cukut nuk është larguar nga vendi

Kur kanë kaluar më shumë se një javë nga vrasja e ish-drejtuesit të policisë, Artan Cuku, katër persona janë të ndaluar nga policia. Të shoqëruarit janë pyetur në lidhje me vrasjen e komisarit. Burime Me shume ...

nga gsh.al ne E hënë, Prill 17th, 2017
0 Comments

Rritet shpërblimi, policia jep 100 milionë lekë kush identifikon vrasësit e Artan Cukut

Kur kanë kaluar afro një javë nga vrasja e ish-zyrtarit të policisë, Artan Cuku, është rritur shpërblimi për këdo që ka informacion për vrasësit e tij. Më herët, ishte vënë në dispozicion shuma Me shume ...

nga gsh.al ne E diel, Prill 16th, 2017
0 Comments

Fluks telefonatash në polici, qytetarët japin emra: E pamë vrasësin e Artan Cukut!

Publikimi i videos nga ana e policisë, ku shfaqet i dyshuari për vrasjen e komisarit Artan Cuku, duke ikur nga vendi i krimit, ka sjellë një “lumë telefonatash” në Policinë e Tiranës. Gjatë 24 orëve Me shume ...

nga gsh.al ne E shtunë, Prill 15th, 2017
0 Comments

Dyshimet/ Artan Cuku u qëllua nga një vrasës me pagesë, mund të jetë nga Kosova

Vrasja e Artan Cukut, kishte kohë që ishte planifikuar dhe për këtë, personi që ka dashur të vdekur ish-drejtorin e Policisë së Vlorës, duket se ka paguar një vrasës me pagesë. Në një video të publikuar Me shume ...

nga gsh.al ne E premte, Prill 14th, 2017
0 Comments

VIDEO/ Policia publikon pamjet e vrasësit të Artan Cukut: Na ndihmoni ta identifikojmë

  Personi që shihni në video është autori i dyshuar i vrasjes së Artan Cukut. Pamjet janë publikuar nga polica e cila kërkon ndihme për identifikimin e tij nga qytetaret. Kamerat e sigurisë kanë Me shume ...

nga gsh.al ne E enjte, Prill 13th, 2017
0 Comments

“Si u pajtua në xhami me 24 burra dhe bajraktarë Artan Cuku me famijen Daka”

Kreu i Shoqatës së Pajtimit të Gjaqeve në Shkodër i ka dalë në mbrojtje dje familjes Daka, duke mohuar implikimin e tyre në vrasjen e komisariat Artan Cuku. Sipas Nikollë Shullanit, konflikti mes dy familjeve Me shume ...

nga gsh.al ne E mërkurë, Prill 12th, 2017
0 Comments

Miniera e kromit dhe trafikantët e Vlorës, pistat e reja të hetimit për vrasjen e Artan Cukut

Pesë ditë pas ekzekutimit në derën e shtëpisë të komisarit Artan Cuku, Prokuroria e Krimeve të Rënda konfirmon se i ka regjistruar hetimet mbi dyshimet e vrasjes për shkak të detyrës. Për të zbuluar Me shume ...

nga gsh.al ne E mërkurë, Prill 12th, 2017
0 Comments

Kreu i Pajtimit të Gjaqeve: Vrasjen e Artan Cukut nuk e ka bërë familja Daka

  Senad NIKSHIQI   –  “Familja Daka është e pafajshme dhe nuk lidhje me vrasjen e komisarit të policisë Artan Cuku”. Kështu shprehet kreu i shoqatës së pajtimit të gjaqeve në Shkodër Me shume ...

Kalo te paneli