Rezultati i kerkimit per: artan cuku

nga gsh.al ne E premte, Shtator 15th, 2017
0 Comments

Vrasja e Artan Cukut/ Hetimet marrin tjetër kthesë, ekspertiza balistike “ngec” në hetime

Armët e përdorura në ekzekutimin e kryekomisar Artan Cukut nuk janë përdorur në krime të mëparshme. Rezultati i ekspertizës balistike vështirëson punën e grupit hetimor për sigurimin e provave rreth Me shume ...

nga gsh.al ne E mërkurë, Qershor 28th, 2017
0 Comments

Dekorohet nga Presidenti Nishani, komisari i ekzekutuar Artan Cuku. I jepet “Shqiponja e Artë”

Një nderim pas ndarjes nga jeta. Me propozim të Ministrit të Punëve të Brendshme  Dritan Demiraj, presidenti i Republikës Bujar Nishani ka dekoruar ish-Komisarin Artan Cuku, me medaljen e Shqiponja e Artë Me shume ...

nga gsh.al ne E enjte, Qershor 22nd, 2017
0 Comments

Gjendet një pistoletë te diga e liqenit, dyshohet se është arma e vrasjes së Artan Cukut

Grupi hetimor që po ndjek zbardhjen e vrasjes së ish-kryepolicit Artan Cuku, prej 24 orësh është fokusuar në ekspertimin e një pistolete të gjetur pranë digës së liqenit në Tiranë. Pistoleta është Me shume ...

nga gsh.al ne E enjte, Qershor 15th, 2017
0 Comments

Vrasësi i Artan Cukut/ Shoqata e “Policëve në lirim”: Nuk ishte hakmarrje, e vrau shteti

­ Pas arrestimit të 24-vjecarit Mikel Shallari, pak ditë më parë si i dyshuar për vrasjen e komisarit Artan Cuku në prill të këtij viti, pranë banesës së tij në kryeqytet, ka reaguar shoqata “Policët Me shume ...

nga gsh.al ne E enjte, Qershor 15th, 2017
0 Comments

Vrasja e Artan Cukut/ Mikel Shallarin e ndihmoi kushëriri i tij, policia e shpall në kërkim  

Mikel Shallari nuk ka qenë i vetëm në ekzekutimin e ish- drejtorit të policisë së Vlorës, Artan Cuku. Burime nga policia bëjnë të ditur për “Abc News” se ai është ndihmuar nga kushëriri i Me shume ...

nga gsh.al ne E enjte, Qershor 15th, 2017
0 Comments

DETAJE/ Vrasja e komisar Artan Cukut, autori Mikel Shallari e qëlloi me dy armë

  Xhensila KODRA    Ndonëse Mikel Shallari, i akuzuari për vrasjen e Artan Cukut, vijon të mohojë autorësinë e krimit duke “kyçur” gojën, policia dhe prokuroria vazhdojnë hetimet Me shume ...

nga gsh.al ne E mërkurë, Qershor 14th, 2017
0 Comments

Kthesë e fortë në hetimet e vrasjes së Artan Cukut, ja cilët mund të jenë porositësit

Hetimet për vrasjen e Artan Cukut pritet të marrin një tjetër drejtim pas arrestimit të 24-vjeçarit Mikel Shallari. Ndonëse i riu nuk ka pranuar deri tani të bashkëpunojë me drejtësinë, hetuesit janë Me shume ...

nga gsh.al ne E mërkurë, Qershor 14th, 2017
0 Comments

Fotot e Mikel Shallarit në gjyq/ Del një pistë e re për vrasjen e komisar Artan Cukut

“Arrest me burg”. Kjo ka qenë masa e marrë për Mikel Shallarin. Gjykata për Krimet e Rënda vendosi ta mbajë në burg të dyshuarin për vrasjen e komisar Artan Cukut. GSH.al sjell fotot e reja të Mikel Me shume ...

nga gsh.al ne E Martë, Qershor 13th, 2017
0 Comments

Kush e porositi vrasjen e Artan Cukut? Policia i njeh dhe i shpall në kërkim, ja ku ndodhen

  Pas arrestimit të Mikel Shallarit, personit që ekzekutoi ish-drejtorin e Policisë, Artan Cuku, janë shpallur në kërkim edhe dy persona të tjerë. Burime nga grupi hetimor thanë dje se është saktësuar Me shume ...

nga gsh.al ne E Martë, Qershor 13th, 2017
0 Comments

FOTO/ Arrest me burg për vrasësin e Artan Cukut, prokurori tregon detajin e ri: Ja çfarë e tradhtoi autorin

“Arrest me burg”. Kjo ka qenë masa e marrë per Mikel Shallarin. Gjykata për Krimet e Rënda, e cila u tërheq për të caktuar masën e sigurisë ndaj Mikel Shallarit, personit të arrestuar që Me shume ...

Kalo te paneli