Rezultati i kerkimit per: blerta pepa

nga gsh.al ne E Martë, Maj 16th, 2017
0 Comments

Berisha: Më ka prekur shumë vdekja e 16-vjeçares Blerta Pepa, por ju ftoj të gjithë të…

Ish-kryeministri Sali Berisha reagoi sonte per vdekjene 16-vjecares Blerta Pepa ne spitalin “Continental” ne Tirane. “Te dashur miq, vdekja e vajzes, 16 vjecares Blerta Pepa, gjate nje operacioni Me shume ...

nga gsh.al ne E Martë, Maj 16th, 2017
1 Comment

Kush është Blerta Pepa, pjesëmarrësja e Gjeniut të Vogël 6 që vdiq nga operacioni në gju. Daja i 16-vjeçares: Mjekët bënë tregti!  

  Blerta Pepa, vajza 16-vjeçare e cila ndërroi jetë mbrëmë pas një ndërhyrje në gju është një emër i dashur për publikun. Ajo ka qenë pjesëmarrëse në Gjenin e Vogël 6. Ja një nga këngët e Me shume ...

nga gsh.al ne E Martë, Maj 16th, 2017
0 Comments

REAGIMI/ Spitali ku vdiq 16-vjeçarja mbrohet: Komplikacion i rrallë, ja pse ndërroi jetë Blerta Pepa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të djeshëm, ku një 16-vjeçarja Blerta Pepa ka humbur jetën gjatë operacionit, në një spitalin “Continental”. I tronditur nga Me shume ...

nga gsh.al ne E Martë, Maj 16th, 2017
0 Comments

Intervista për “GSH” në 2015 e Tefik Zhurdës, mjekut anestezist në operacionin e 16-vjeçares Blerta Pepa

Tefik Zhurda nuk është një mjek pa eksperiencë. Ai është Doktor Shkencash dhe është aktualisht shefi i shërbimit të Anestezi-Reanimacionit në Spitalin Ushtarak. Në vitin 2015 spitali i Traumës kaloi Me shume ...

nga gsh.al ne E Martë, Maj 16th, 2017
0 Comments

Dyshimi/ Mjekët: 16-vjeçarja Blerta Pepa vdiq nga hipertermia malinje (precedenti Denis Almadhi)

Blerta Pepa, 16-vjeçarja e cila humbi jetën mbrëmjen e djeshme në spitalin privat “Continental” dyshohet se ka vdekur nga hipertemia malinje, një komplikacion ky i rrallë si patologji. Po çfarë është Me shume ...

nga gsh.al ne E Martë, Maj 16th, 2017
0 Comments

VIDEO/ Blerta Pepa ndërroi jetë në spital, shikoni performancën e mrekullueshme tek “Gjeniu i vogël”

Blerta Pepa, vajza që ndërroi jetë në spital gjatë një operacioni në spitalin “Continental” ka patur një pasion të madh për muzikën. Ajo ka marrë pjesë në spektaklin muzikor “Gjeniu i vogël”. Me shume ...

nga gsh.al ne E premte, Maj 19th, 2017
0 Comments

Vdekja e Blerta Pepës/ Fisnikëria e vëllait: Nuk duam 2 humbje jetësh… Motrën e putha para operacionit

Tragjedia e vdekjes së 16-vjeçares Blerta Pepa u thellua më shumë me tentativën për vetëvrasje të mjekun anestezist. Të pakta janë informacionet mbi atë çfarë po ndodh me të, përveçse që gjendet Me shume ...

nga gsh.al ne E mërkurë, Maj 17th, 2017
0 Comments

E dhimbshme/ Vëllai poston foton e fundit të Blerta Pepës para operacionit: Hyre e qeshur dhe më premtove…

Dhimbja dhe lotët kanë mbërthyer familjen e Blerta Pepës, e cila humbi jetën pas një operacioni në gju mbrëmjen e së hënës në një spital privat. Ata nuk munden dot të besojnë se vajza e tyre ka Me shume ...

nga gsh.al ne E mërkurë, Maj 17th, 2017
0 Comments

“Si ike ti o shpirti i vëllait, çkuptim ka jeta pa ty”, ja çfarë shkruan vëllai i Blerta Pepës  

Familja e Blerta e Pepës, vajzës që humbi jetën të hënën në darkë pas një operacioni në gju, po përjetojnë momente të tmerrshme dhimbjeje. Vëllezërit e saj, e kanë zemrën e copëtuar nga dhimbja Me shume ...

nga gsh.al ne E mërkurë, Maj 17th, 2017
0 Comments

Vdekja e Blerta Pepës, Policia e Tiranës nis procedim penal për 3 mjekët e spitalit privat

Tre mjekët e spitalit privat që asistuan në operacionin e 16-vjeçares, Blerta Pepës, e cila humbi jetën mbrëmjen e së hënës, do të ndiqen penalisht. Policia e Tiranës ka bërë të ditur se ka nisur Me shume ...

Kalo te paneli