Rezultati i kerkimit per: de biazi

nga gsh.al ne E enjte, Tetor 5th, 2017
0 Comments

Sadiku rrëfen bisedën me De Biazin: Na tha se nëse fitojmë, në Itali do na bëjnë heronj. Dua të lë shenjë në Kombëtare

  Jeton SELIMI Pas dëmtimit të Sokol Cikalleshit, e vetmja pikë referimi në sulmin e Kombëtares shqiptare mbetet Armando Sadiku. 26-vjeçari nga Cërriku do të ketë barrën mbi shpatulla për të udhëhequr Me shume ...

nga gsh.al ne E hënë, Tetor 2nd, 2017
0 Comments

De Biazi: Ndihesha padron i botës, ndaj Italisë bëj tifo për Shqipërinë time

  Xhani De Biazi e cilë son ende “Shqipërinë e tij” dhe për këtë arsye thotë se në ndeshjen kundër Italisë, ai do të bëjë tifo për kuqezinjtë. Në një intervistë të dhënë dje në mbrëmje Me shume ...

nga gsh.al ne E hënë, Shtator 25th, 2017
0 Comments

De Biazi prezantohet te Alaves, merr dy pjesëtarë stafi nga Shqipëria: Synojmë vendin e 4-t nga fundi

  Trajneri Italian, Xhani De Biazi është prezantuar sot si trajneri i ri i skuadrës spanjolle Deportivo Alaves. Ai ka vendosur që të marrë me vete në staf edhe dy ndihmës me të cilët punoi në kombëtaren Me shume ...

nga gsh.al ne E premte, Shtator 22nd, 2017
0 Comments

De Biazi konfirmon: Sapo i thashë “po” Deportivo Alavesh!

Xhani De Biazi kundër Zinedin Zidan. Kjo do të jetë sfida që tifozët shqiptarë mund të shohin që nesër në La Liga, pasi ish-trajneri i përfaqësueses shqiptare i ka thënë “po” Deportivo Alavesh Me shume ...

nga gsh.al ne E diel, Shtator 3rd, 2017
0 Comments

Llullaku thumbon De Biazin: Më parë kisha më shumë detyra mbrojtëse

Sulmuesi i përfaqësueses shqiptare, Azdren Llullaku, në konferencën e sotme për shtyp nga grumbullimi i Kombëtares ka treguar se e sheh ndeshjen me Maqedoninë si një sfidë më të vështirë se ato ndaj Me shume ...

nga gsh.al ne E shtunë, Shtator 2nd, 2017
0 Comments

De Biazi: Nuk i dhashë asnjë këshillë Panuçit. Ndjeva mall kur e pashë stolin nga larg

Për mediat, pas fitores 2-0 kundër Lihtenshtejn, është ndalur të flasë edhe ish-trajneri i kombëtares Xhani De Biazi i cili sot e ka ndjekur ndeshjen live nga stadiumi “Elbasan Arena”. Italiani është Me shume ...

nga gsh.al ne E premte, Shtator 1st, 2017
0 Comments

FOTO+VIDEO/ Ndeshja me Lihtenshtejnin/ De Biazi zbret në fushë. Këshillat, batutat dhe duartrokitjet e tij

Një suprizë vërtet të veçantë kanë patur sot futbollistët e Kombëtares shqiptare. Para fillimit të stërvitjes së sotme, në fushën e “Elbasan Arena” ka zbritur Xhani De Biazi, i cili është takuar Me shume ...

nga gsh.al ne E mërkurë, Gusht 9th, 2017
0 Comments

Rrëfimi/ Xhani De Biazi: Një gjë që më ka çmendur gjithmonë te shqiptarët është humbja e kohës kot

Ish-trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi gjithnjë e ka një sy e një vesh nga Shqipëria. Ai ndjek me vëmendje gjithçka ndodh dhe sigurisht që kombëtarja kuqezi zë një vend të veçantë në kohën e Me shume ...

nga gsh.al ne E mërkurë, Korrik 19th, 2017
0 Comments

FOTOT/ Pasardhësi i De Biazit mbërrin në Rinas, ja kur do të zhvillohet ceremonia e hedhjes së firmave

Kristian Panuçi është trajneri i ri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe firma në kontratë nuk do të vonojë edhe për shumë orë. Federata Shqiptare e Futbollit kishte lajmëruar për një konferencë Me shume ...

nga gsh.al ne E enjte, Qershor 29th, 2017
2 Comments

FOTO/ Diplomohet vajza e ish-trajnerit të Kombëtares shqiptare, De Biazi, ja çfarë shkruan ai

  Gianni De Biazi, ish-trajneri i Kombëatares Shqiptare të futbollit ka një arsye për të qenë i lumtur, ndaj dhe e ka ndarë këtë lajm special me ndjekësit e tij në rrjetin social “Facebook”. Nuk Me shume ...

Kalo te paneli