20 VITE ME PARE – 19 gusht 1997

Kuçovë, banda vret 6 vetë Pritë në rrugë, i kërkonte policia. Motivi i masakrës mendohet të jetë larja e hesapeve. Gjinushi: Shpejt zgjedhjet lokale dhe referendum për Kushtetutën. Kryeparlamentari në Gjirokastër: Pushteti lokal, i paaftë. Gramsh, rikthehet dyshimi i kolerës. Priten analizat nga specialistët në Tiranë. Sëmundja Me shume ...

by gsh.al | Publikuar 23 orë me pare
By gsh.al ne E premte, Gusht 18th, 2017
0 Comments

20 VITE ME PARE – 18 gusht 1997

Shqipëria në kontrabandë armësh Brokaj bën bilancin e frikshëm: 100 milionë fishekë, mijëra mitraloza, dhjetëra anije e avionë. Pohimi i kreut të Ushtrisë: Lidhje me Greqinë e Italinë. Ky biznes Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Gusht 17th, 2017
0 Comments

20 VITE ME PARE – 17 gusht 1997

Pas Zanit, radha e Nehatit Njeriu i njohur i Tiranës i shpëton sulmit të policisë. Dje stuhia antikrim ka nisur edhe në Tiranë. Kontrolle dhe prita ndaj super të kërkuarve. Rivendosja e rendit, kapen dy Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Gusht 16th, 2017
0 Comments

20 VITE ME PARE – 16 gusht 1997

Kapen dy vëllezërit e Zanit Specialët: Edhe ai është i fshehur në qytet. Anëtarët braktisin kapot e tyre, mbeten vetëm besnikët. Anijet ushtarake italiane patrullojnë bregdetin e Vlorës, Napolitano: Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Gusht 15th, 2017
0 Comments

20 VITE ME PARE – 15 gusht 1997

“Zanin e duam të gjallë” Bie ‘kështjella’ e vlonjatit. Kapet një mal me armatime. Shtrëngohet morsa e Rendit rreth ‘Çoles’. Mister mbi fatin e super të kërkuarit. Komisari Kordha: Duhet të Me shume ...

By gsh.al ne E hënë, Gusht 14th, 2017
0 Comments

20 VITE ME PARE – 14 gusht 1997

Vlorë, frika largon njerëzit Policia, sulm edhe kundër drogës. Sekuestrohen 230 kilogramë bimë narkotike. Specialët në pritë: Vritet një nga njerëzit e Gaxhait. Banorët e lagjes “Çole” nisin të Me shume ...

By gsh.al ne E diel, Gusht 13th, 2017
0 Comments

20 VITE ME PARE – 13 gusht 1997

“Zhulali na kërcënoi me pushkatim” Flet gjenerali Ylli Dimraj: Rrëfime mbi ngjarjet tragjike të marsit. Kreu i Mbrojtjes Ajrore: Si e shmangëm tragjedinë. Kishim urdhër të hidhnim në erë urën e Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Gusht 12th, 2017
0 Comments

20 VITE ME PARE – 12 gusht 1997

Ekonomistët sulmojnë karriget e Parlamentit Italishtja, më e preferuara, por flasin edhe vllahçe. Protesta e Lidhjes së Gazetarëve: Na pengojnë. E vjetër qysh nga shekulli XI Krujë, kulla e sahatit përpihet Me shume ...

By gsh.al ne E premte, Gusht 11th, 2017
0 Comments

20 VITE ME PARE – 11 gusht 1997

Specialët sulmojnë në Vlorë Dje, superaksion i RENEA-s, bllokohen dy “Saurrelë” të blinduar e me kundërajrorë. Luftë me bandën e Zanit: Kapen tre, ikën një i plagosur. Zëvendësministri i Brendshëm, Me shume ...

By gsh.al ne E enjte, Gusht 10th, 2017
0 Comments

20 VITE ME PARE – 10 gusht 1997

Antikontrabanda, në sulm Postblloqe në rrugët kombëtare. Në Durrës bien në rrjetë 20 maune e kamionë. Bllokohen dhjetëra makina nga jugu në veri. Policia ndihmon stuhinë e doganierëve. Në Lezhë Me shume ...

Kalo te paneli