Bluetooth – Nostalgji/ Një udhëtim aventuresk me Eliza Dushkun: Kam thyer tre brinjë gjatë xhirimit të “True Lies”

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Në GSH.al, sot po ju sjellim: Një udhëtim aventuresk me  Eliza Dushkun. “Kam thyer tre brinjë gjatë xhirimit të “True Me shume ...

by gsh.al | Publikuar 5 orë me pare
By gsh.al ne E mërkurë, Qershor 21st, 2017
0 Comments

Bluetooth – Nostalgji/ Pas dashurisë me pijen, Aleksandri tani në dashuri me gruan. Gjana i hap rrugën Rulit. Rishfaqet Sollaku

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Me shume ...

By gsh.al ne E Martë, Qershor 20th, 2017
0 Comments

Bluetooth – Nostalgji/ Ditmir Bushati, vetëm në shtëpi pranon! Ana e panjohur e Dash Pezës. Klajdi, kur “dy gomerë” bëhen bashkë! Marini. Një kampion për Presidentin Topi

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Me shume ...

By gsh.al ne E hënë, Qershor 19th, 2017
0 Comments

Bluetooth – Nostalgji/ Nano dhe Rama festojnë së bashku. Të përbashkëtat e Kadaresë me Dritëroin

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Me shume ...

By gsh.al ne E diel, Qershor 18th, 2017
0 Comments

Bluetooth – Nostalgji/ Dhe, fushata vazhdon për Mesila Dodën. Ermali, sfidë zjarrit. Gara e shpejtësisë e Ilir Paços. Juli, flirt me një bionde

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Qershor 17th, 2017
0 Comments

Bluetooth – Nostalgji/ Kuzhe ka mësuar shqip?! Puthje diplomatike apo dashuri ambasadorësh. Braçe më “trendy” se kurrë. Nis konkursi i bukurisë në parlament

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Qershor 17th, 2017
0 Comments

VIP-at në plazh, Rike ngre temperaturat, Enca zgjedh Turqinë

VIP-at ngrenë temperaturat edhe për këtë vit. “Bluetooth” ka “udhëtuar” në vendet e ndryshme në të cilat janë akomoduar VIP-at e njohur, duke nisur nga brigjet e Shqipërisë e duke kaluar edhe Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Qershor 17th, 2017
0 Comments

Fejohen Xheni dhe Bernardi, çifti shijon muajin e mjaltit në Itali

Dyshja që u njoh në “Big Brother” duket se po e shijojnë lidhjen e tyre edhe jashtë. Ashtu si bëhet me dije, çifti e ka zyrtarizuar tashmë marrëdhënien. Pasi Bernardi ka takuar familjarët e Xhenit Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Qershor 17th, 2017
0 Comments

“Pasditja ime”, një format ndryshe që do të mbajë mbërthyer shikuesit

Ka nisur me ngjyra pasditja në TVSH dhe jo vetëm. Për herë të parë (përjashto ditën rozë, të premten) mblidhen së bashku nën një logo emisioni Eriona Rusi dhe 3 moderatoret simpatike të munguara në Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Qershor 17th, 2017
0 Comments

Elvana Gjata publikon këngën e re, një dedikim për Flor Mumajesin?

“Përgjithmonë ka mbaruar” Vetëm pak ditë më parë Elvana Gjata publikoi këngën e shumëpritur “Forever is over”, e cila brenda pak kohësh ka arritur mbi 750 mijë shikime në “Youtube”. Mirëpo Me shume ...

Kalo te paneli