Bluetooth – Nostalgji/ Lorik Cana, imazhi shqiptar në autobusët e Parisit. Ju kujtohet Fatjona?… Buzëqeshja e Desadës këtë herë është për …

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Në GSH.al, sot po ju sjellim: Lorik Cana, imazhi shqiptar në autobusët e Parisit. Çfarë e shqetëson Luftar Pajën? Ju kujtohet Me shume ...

by gsh.al | Publikuar 19 orë me pare
By gsh.al ne E hënë, Tetor 16th, 2017
0 Comments

Bluetooth – Nostalgji/ Ambasadori amerikan letër Bluetooth-it. Fino si gjithnjë preferon puron

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Me shume ...

By gsh.al ne E diel, Tetor 15th, 2017
0 Comments

Bluetooth – Nostalgji/ SMS, deputeti ndërhyn te ministri për emërimin e një polici. Nga se habitet zonja e Milos. Oketa & Bregu “blindohen” para paparacëve. Poni xhentil, dhuron lule

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Tetor 14th, 2017
0 Comments

Bluetooth – Nostalgji/ Në shtrat me Bleona Qeretin: Ose vetëm ose të futësh brenda një njeri që të ndihesh rehat…

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Tetor 14th, 2017
0 Comments

Pas sherrit me Robert Aliajn, Fiori Dardha largohet nga “Dance With Me”

Debati i Fiori Dardhës me Robert Aliajn dhe largimi nga spektakli i vallëzimit “Dance With Me” ka qenë lajmi që bëri bujë në rrjetet sociale. Debati nisi për dhunën ndaj grave, duke degraduar Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Tetor 14th, 2017
0 Comments

Vildane Zeneli: Ja pse njerëzit s’më besojnë që nuk kam bërë operacione plastike

Pamela Aliaj Është përfolur shpesh për format e saj shumë sensuale, gjithnjë në top formë, me një trup për t’u pasur zili. Ajo është një nga modelet që përfaqëson Shqipërinë dhe Kosovën Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Tetor 14th, 2017
0 Comments

Adelina Ismajli çmend rrjetin, tregon format bombastike

Që prej fillimeve të karrierës, Adelina Ismajli është konsideruar si diva e skenës shqiptare, e duket se nuk ka ndërmend ta humbasë këtë titull. Edhe pse vetëm 6 muaj më parë është bërë nënë Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Tetor 14th, 2017
0 Comments

Enca bëhet e ‘rrezikshme’, ja kush i çon mesazh

Ajo është një nga këngëtaret më të komentuara të momentit në të gjitha rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Encën. Nëse i keni dërguar ndonjë mesazh, kini kujdes, pasi këngëtarja sapo bëri të Me shume ...

By gsh.al ne E shtunë, Tetor 14th, 2017
0 Comments

Vajza e ish- deputetes provokon me bikini

Vajza e ish-deputetes demokrate Albina Deda, Ada ka qenë shpeshherë në qendër të vëmendjes së mediave për pamjen e saj tërheqëse.  Së fundmi, nga një bionde e ëmbël, Ada është kthyer në brune, Me shume ...

By gsh.al ne E premte, Tetor 13th, 2017
0 Comments

Bluetooth – Nostalgji/ Ambasadori amerikan s’e kursen asnjëherë të qeshurën. Ish-presidenti Meidani në kafe me të birin. Patozi preferon ujin mineral. Olldashi kërkon vëmendje!…

Në lajmet tona të “show-bizz”-it, në rubrikën “nostalgji” mund të gjeni fotografi, lajme apo intervista të veçanta, të publikuara gjatë viteve në suplementin “Bluetooth” të “Gazetës Shqiptare”. Me shume ...

Kalo te paneli