Publikohet spoti i programit, Marina më sensuale se kurrë

Është folur shumë për programin e ri të “Tv Klan”, që do të prezantohet nga Marina Vjollca. Pasi u zbulua titulli i tij dhe konkurrentët, mbetet të mësohet vetëm data e fillimit, por duket sikur produksioni ka ende punë deri sa ta vendosë, ndërsa Marina ka vazhduar me muajin e mjaltit. Megjithatë, është publikuar spoti Me shume ...

by gsh.al | Publikuar 1 orë me pare
By gsh.al ne E mërkurë, Tetor 18th, 2017
0 Comments

Robert Aliaj: Në jetë, kur nuk ke para, duhet të kesh stil. Keqkuptimi vjen nga ata që nuk kanë asnjërën

Pamela ALIAJ Pas bujës që bëri debati mes gazetares së njohur Fiori Dardha, konkurrente në show-n e njohur, “Dance with me” dhe njërit prej anëtarëve të jurisë, ka folur ekskluzivisht në Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Tetor 11th, 2017
0 Comments

Vjehrra e moderatores: Unë dhe Floriana Garo si dy mikesha, ja marrëdhënia ime me të

Enida HIMAJ Kryetarja e Aleancës Kuqezi u shndërrua në kryefjalën e mediave, teksa u zbulua se ishte vjehrra e moderatores Floriana Garo. Lumturi Ratkoceri, vjen në një rrëfim për suplementin “Vip Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Tetor 4th, 2017
0 Comments

Xhensila Pere: Nuk kam kohë për një partner. Meshkujt bëjnë detyrën, më ngacmojnë

Egla XHEMALI   Bukuroshja nga Pogradeci u bë e famshme në “Big Brother”, por duket se që pas asaj dite, ajo është dashuruar me ekranin. Këtë vit, Xhensila Pere po tenton me vallëzimin, duke qenë Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Shtator 27th, 2017
0 Comments

Anxhela Haka: Ju rrëfej sa të pasura janë modelet shqiptare

Egla XHEMALI Ajo është e qetë, e dashur dhe shumë punëtore. Bëhet fjalë për modelen Anxhela Haka. Bukuroshja në një intervistë ekskluzive për suplementin “Vip Pages” të “Gazeta Shqiptare” Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Shtator 20th, 2017
0 Comments

Xheni i “BB9” bën një ‘çmenduri’ për Benardin, ja si ka zgjedhur t’ia tregojë dashurinë

Njihen tashmë nga mediat si një nga çiftet më të dashura në “Big Brother Albania 9” dhe aktualisht janë pjesë e spektaklit “Dance With Me”. Po flasim për Xhenin dhe Benardin, të Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Shtator 20th, 2017
0 Comments

Ervin Bejleri: Aktrimi, pasioni dhe mënyra ime e jetesës

Egla Xhemali E kemi parë në teatër, në filma, si aktor humori dhe si moderator. Bëhet fjalë për Ervin Bejlerin. Ai vjen në një rrëfim për suplementin “Vip Pages” të “Gazeta Shqiptare”, Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Qershor 28th, 2017
2 Comments

Reme Lala: Ja si ua fitova zemrën dibranëve

Enida HIMAJ Reme Lala është deputetja më e re në Kuvendin e Shqipërisë. Studentja e Financës vjen në foltoren e parlamentit për të ngritur zërin e rinisë. Në intervistën e saj të parë si deputete, Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Qershor 28th, 2017
0 Comments

Adelina Tahiri shfaq gjoksin super “të nxehtë” në “Instastory”

Këngëtarja bukuroshe Adelina Tahiri është duke shijuar suksesin e këngës së saj të fundit “Dale Kadale”, teksa shumë shpejt pritet që të sjellë edhe një projekt tjetër të ri. Gjithashtu Me shume ...

By gsh.al ne E mërkurë, Qershor 21st, 2017
0 Comments

Alesia Bami: Jam modele, por s’do të guxoja kurrë me fotot nudo

  Enida Himaj Ajo është një nga femrat më seksi në vendin tonë. Alesia Bami ka ditur se si ta fitojë famën, pavarësisht thashethemeve rreth saj. Në intervistën dhënë për “Vip Pages” Me shume ...

Kalo te paneli