LAJMEKALENDARI

Speciale

Dëshmitari i vrasjes në Vlorë: Erdhën dy të armatosur në lokal dhe qëlluan mbi klientët (VIDEO)

01:10 - 21.04.17 gsh.al

 

Një dëshmitar në lokalin , ku ndodhi atentati në Vlorë tregoi se dy persona të armatosur u futën në lokal dhe qëlluan mbi disa klientë që ndodheshin në një tavolinë. Gazetari Enrik Mehmeti ka siguruar pamjet e një të plagosuri në spitalin e Vlorës. Ndërkohë mësohet se vajza e plagosur kishte dy plumba në legen thonë mjekët.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *