Publikuar : 21/04/2017

Dëshmitari i vrasjes në Vlorë: Erdhën dy të armatosur në lokal dhe qëlluan mbi klientët (VIDEO)

Bej share
Tags

 

Një dëshmitar në lokalin , ku ndodhi atentati në Vlorë tregoi se dy persona të armatosur u futën në lokal dhe qëlluan mbi disa klientë që ndodheshin në një tavolinë. Gazetari Enrik Mehmeti ka siguruar pamjet e një të plagosuri në spitalin e Vlorës. Ndërkohë mësohet se vajza e plagosur kishte dy plumba në legen thonë mjekët.

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli