LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

Dhurata e Julka Gramos për ditëlindjen e bashkëshortit është vërtet mahnitëse

12:20 - 21.04.17 gsh.al

 

E bukur, e thjeshtë dhe shumë kuptimplotë! Kështu mund të përshkruhet dhurata që Julka Gramo i ka bërë bashkëshortit të saj, Andi Gramm, i cili sot feston ditëlindjen.

Një foto e ideuar si një kartolinë, ku dy fëmijët e saj janë shndërruar në një dhuratë ditëlindjeje, ka qenë surpriza e Julkës për bashkëshortin e saj në këtë ditë të veçantë.

Julka ka gjetur një mënyrë shumë të veçantë për ta uruar njeriun e zemrës, ndërsa e ka postuar foton në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime e pafundme. Këtë vit të bëra dhuratë me ato që m’u ndodhën. Dhurata më e madhe janë fëmijët tanë.”- shkruan Julka.

Dhe në fakt, ku ka surprizë më të bukur! Fëmijët janë pasuria më e madhe e çdo çifti.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *