Show-Bizz

“Jemi çifti më i bukur në botë” Çani përshëndet Ramën dhe Bashën me këngën e Çelentanos

21:17 - 19.05.17 gsh.al

Ilir Meta ishte i ftuari i parë i Arian Çanit mbrëmjen e sotme tek “Zonë e Lirë”. Teksa ka folur për aktualitetin politikë në vend, Presidenti i sapozgjedhur ka folur edhe për marrëveshjen e Edi Ramës me Lulzim Bashën.

Menjëherë në sfond, Çani ka zgjedhur të ironizojë këtë marrëveshje me këngën e njohur të Adriano Çelentanos, ” La coppia più bella del mondo”. Natyrisht që nuk ka munguar edhe buzëqeshja e Metës për këtë përshëndetje kaq pikante që moderator i ka dërguar dy liderëve politikë.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *