Publikuar : 19/05/2017

Majlinda Bregu e lumtur në krahët e fëmijëve: Dhe kjo është ditëlindja që dua

Bej share
Tags

Një ditë e veçantë sot për Majlinda Bregun deputeten e Partisë Demokratike e cila feston sot ditëlindjen e saj.

Deputetja Bregu feston sot 43 vjetorin e lindjes së saj dhe nuk janë të pakta urimet që vijnë në drejtim të deputetes.

Por ajo të cilën do të veçonte Bregu është urimi i dy fëmijëve të saj.

Deputetja ka postuar një foto ku shfaqet mjaft e lumtur nen përqafimin e fëmijëve te saj. Vajza Kejda dhe djali kanë puthur nënën e tyre ne faqe e ndërsa bregu shprehet : Dhe kjo është ditëlindja që dua.

Por duhet të sjellim në vëmendje që vetëm dy ditë më parë është arritur marrëveshja mes Ramës dhe Bashës dhe PD  do të hyjë në zgjedhjet e 25 qershorit. Një kërkesë kjo e bërë shumë edhe nga Bregu kundrejt Bashës, pasi sipas saj zgjedhja nuk ishte qeveria teknike. Ndoshta ky lajm i ka shtuar edhe më tej dozën e gëzimit Bregut.

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli