Publikuar : 19/05/2017
Mix |

Torta e veçantë, ja si e uron nipi i vet kryetarin e ri të LSI

Bej share
Tags

Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim ka festuar sot ditëlindjen. Të shumtë kanë qenë miqtë që e kanë uruar Petrit Vasilin. Natyrisht që ndër të parë kanë qenë edhe bashkëpunëtorët e tij në LSI që kanë postuar urimin për liderin e tyre.

Por ajo që ka rënë në sy, ka qenë edhe torta me urimin nga nipi i tij. “LSI forcë e parë vëlla. Urime! Edhe 100 vjeç Titit tim të dashur, nga Itani”, shkruhej në tortën me ngjyrat e LSI-së, të kuqe dhe të bardhë.

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli