Show-Bizz

VIDEO/ Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena Ara e ndezin zjarr skenën në Moskë

14:57 - 01.08.17 gsh.alDua Lipa, Bebe Rexha dhe Arilena Ara e kanë ndezur zjarr skenën më Moskë, me interpretimet e tyre në Festivalin “Europa Plus Live”.

Tre këngëtaret shqiptare kanë shkëlqyer gjatë interpretimeve të tyre, duke bërë për vete mjaft ndjekës të festivalit që ka mbledhur artistë nga e gjithë Europa.

Ja interpretimet e tyre…

https://www.youtube.com/watch?v=57rLvvqT1_Y

https://www.youtube.com/watch?v=dS3n_wLLMWg

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.