Politike

Deputeti poston kafen e parë pas aksidentit, flet për aleancën me Bashën

13:35 - 12.08.17 gsh.al

Pas aksidentit të rëndë me makinë, deputeti Eduard Ndocaj, etiketuar edhe si kaubojsi, ka ndarë me miqtë e tij kafen e parë që ka pirë pasi ka marrë veten nga tronditja që pësoi.

Me nje shenim ne faqen e tij ne FB, Ndocaj kerkon te bejne nje pakt politik, duke specifikuar aleatet e Lulzim Bashes dhe duke numeruar tre emrat qe jane thjesht deputete te PD, por jo me aleatet e kryedemokratit.

Postimi i Ndocajt

Miq kjo eshte kafja e pare pas askidentit!
Paska nje shije fantastike sikur te mos kishe pi asnjehere.

Te bejme pak politik:
Aleatet e Lul Bashes mund te jemi:
1. Une
2. Vasili
3. Duka.

Nardi
Mehdiu
Dashi

Nuk jane me aleate te Bashes, por deputet te PD!

Për të marrë lajmet e fundit të “Gazeta Shqiptare”, ndiq faqen tonë në Facebook.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *