Kryesore

Aksident tragjik/ Del nga rruga automjeti në Elbasan, humb jetën e mitura 11-vjeçare

08:19 - 13.08.17 gsh.al

Ditën e sotme ka ndodhur një aksident tragjik në aksin Elbasan­-Cërrik. Për pasojë, një vajzë e mitur, vetëm 11­-vjeçare ka gjetur vdekjen.

Burimet thonë se në automjet po udhëtonin katër vetë. Mësohet se mjeti ka dalë nga rruga dhe për pasojë është aksidentuar. Ai drejtohej nga shtetasi A.H. 54 vjeç banues në Sarandë. Gjithashtu, janë plagosur edhe A.Sh. dhe K.Sh. të afërm me viktimën. Policia është në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *