Politike

“Mirëmëngjes”, kryeministri Rama uron shqiptarët, ja si i kthehet një nga komentuesit

09:10 - 13.08.17 gsh.al

Si çdo mëngjes edhe sot, nuk ka munguar urimi i përditshëm nga kryeministri i vendit, Edi Rama. Në faqen e tij në Facebook, Rama e ka nisur ditën me përshëndetje me një foto të kalasë së Kepit të Rodonit.

Ndërkohë që një komentues nuk ka ngurruar të përmendë mos dënimin e deputetit që aksidentoi një ditë më parë një shtetas. Por nuk ka pasur asnjë reagim nga kryeministri.

MIRËMËNGJES

dhe me këtë pamje të kalasë në Kepin e Rodonit ju uroj një ditë të mbarë

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *