Publikuar : 13/08/2017

“Mirëmëngjes”, kryeministri Rama uron shqiptarët, ja si i kthehet një nga komentuesit

Bej share
Tags

Si çdo mëngjes edhe sot, nuk ka munguar urimi i përditshëm nga kryeministri i vendit, Edi Rama. Në faqen e tij në Facebook, Rama e ka nisur ditën me përshëndetje me një foto të kalasë së Kepit të Rodonit.

Ndërkohë që një komentues nuk ka ngurruar të përmendë mos dënimin e deputetit që aksidentoi një ditë më parë një shtetas. Por nuk ka pasur asnjë reagim nga kryeministri.

MIRËMËNGJES

dhe me këtë pamje të kalasë në Kepin e Rodonit ju uroj një ditë të mbarë

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli