Kryesore

VIDEOLAJM/ Sot mbledhja me Qeverinë në Velipojë, shikoni se si është veshur kryeministri Rama

11:56 - 06.09.17 gsh.al

 Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ashtu siç është e bërë e ditur edhe më parë do të mbledhë sot në Velipojë ministrat e rinj të tij, në një takim të dytë me ta, pas asaj të Llogarasë.

Në vendin ku do të mbahet takimi kanë mbërritur disa nga figurat e Partisë Socialiste, siç është ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, Pandeli Majko, Lindita Nikolla, Gramoz Ruçi, Olta Xhaçka.

Ndërkaq, që menjëherë pas tyre mbërrin edhe numri një i Qeverisë, Edi Rama, ku ajo që ra në sy ishte veshja e tij.

Një këmishë e zezë, e kombinuar me tuta të zeza të ngushta poshtë dhe çorape të kuqe. Kjo ishte ajo që kishte veshur kryeministri Rama.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.