LAJMEKALENDARI

Show-Bizz

Nga bionde në brune, vajza seksi e ish-deputetes bën ndryshim të guximshëm në pamje

12:58 - 13.09.17 gsh.al

 

Ishim mësuar ta shihnim bionde, por vajza e ish-deputetes demokrate ka vendosur të bëjë një ndryshim të guximshëm në pamjen e saj.

Ada Deda, biondja simpatike, e cila u përfol në media për pamjen dhe fizikun e saj nuk duket më njësoj. Bukuroshja Ada tashmë është brune.

Mamaja e saj, ish-deputetja e PD-së, para pak ditësh ajo njoftoi se veç modele tani, Ada pritet të jetë gazetare e ardhshme.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *