Publikuar : 13/09/2017

Nga bionde në brune, vajza seksi e ish-deputetes bën ndryshim të guximshëm në pamje

Bej share
Tags

 

Ishim mësuar ta shihnim bionde, por vajza e ish-deputetes demokrate ka vendosur të bëjë një ndryshim të guximshëm në pamjen e saj.

Ada Deda, biondja simpatike, e cila u përfol në media për pamjen dhe fizikun e saj nuk duket më njësoj. Bukuroshja Ada tashmë është brune.

Mamaja e saj, ish-deputetja e PD-së, para pak ditësh ajo njoftoi se veç modele tani, Ada pritet të jetë gazetare e ardhshme.

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli