LAJMEKALENDARI

Aktualitet

37-vjeçari nga Berati dhunon vjehrrin, vjehrrën dhe bashkëshorten, arrestohet nga policia

12:31 - 14.09.17 gsh.al

Një 37-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Beratit, pasi akuzohet për dhunë në familje.

Viorgjent Papajani, 37 vjeç, u arrestua pasi ka goditur vjehrrin dhe vjehrrën e tij, K.H, 58 vjeç, dhe M.H 56 vjeçe, të dy banues në Berat.

Viorgjent Papajani në mënyrë të vazhdueshme ka ushtruar dhe dhune fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes E.P 33 vjeçe, banuese në Berat, ndaj të cilës u plotësua kërkesë padia për lëshimin e urdhrit të menjëhershëm të mbrojtjes”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *