Publikuar : 13/10/2017

Basha ngrihet dhe i shkon te foltorja, Rama: Uluni çuna! Sali, e mori malli dhe u emocionova

Bej share
Tags

 

Me debate dhe replika po shoqërohet seanca e sotme parlamentare.

Teksa Rama vazhdonte fjalën në foltore, duke i bërë replikë Bashës, kreu i PD-së është çuar nga vendi dhe i është afruar në foltore të merrte fjalën.

Rama: Pse çohesh, mos u ço, nuk kam mbaruar unë

Basha afrohet te foltorja, ndërkohë që garda rrethon Ramën

Rama- gardës: Ikni çuna, uluni çuna

Rama-Berishes: Malli është ndjenjë njerëzore Sali, Sali, e kapi papritur një mall dhe me erdhi përballë dhe u emocionova, por unë nuk e lija ta merrte fjalën para teje, para teje unë atij nuk ia lija fjalën. Se na hidhet Flamuri nga ballkoni i SHQUP po të mos merrje fjalën ti. ia dhe fjalen? fjalen e ke.

Rama-Ruçit: Gramoz, vetem Saliu ka ngelur nga PD ketu. po fole ti Sali une ika. po fole ti une pushoj

 

 

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli