Kryesore

Basha ngrihet dhe i shkon te foltorja, Rama: Uluni çuna! Sali, e mori malli dhe u emocionova

11:21 - 13.10.17 gsh.al

 

Me debate dhe replika po shoqërohet seanca e sotme parlamentare.

Teksa Rama vazhdonte fjalën në foltore, duke i bërë replikë Bashës, kreu i PD-së është çuar nga vendi dhe i është afruar në foltore të merrte fjalën.

Rama: Pse çohesh, mos u ço, nuk kam mbaruar unë

Basha afrohet te foltorja, ndërkohë që garda rrethon Ramën

Rama- gardës: Ikni çuna, uluni çuna

Rama-Berishes: Malli është ndjenjë njerëzore Sali, Sali, e kapi papritur një mall dhe me erdhi përballë dhe u emocionova, por unë nuk e lija ta merrte fjalën para teje, para teje unë atij nuk ia lija fjalën. Se na hidhet Flamuri nga ballkoni i SHQUP po të mos merrje fjalën ti. ia dhe fjalen? fjalen e ke.

Rama-Ruçit: Gramoz, vetem Saliu ka ngelur nga PD ketu. po fole ti Sali une ika. po fole ti une pushoj

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *