Politike

Basha – Ramës: Je i çekuilibruar totalisht, njëherë më kërcënon, pastaj më thua ‘i dashur’?!

11:55 - 13.10.17 gsh.al

Kryetari i PD-së Lulzim Basha e ka ngritur si problem të madh, gjendjen shëndetësore të Kryeministrit Edi Rama sot në Kuvend si nën efektin e drogës. Madje, ai ka sugjeruar që shteti ka disa procedura për këto raste. “Njëherë më kërcënon, njëherë më thua i dashur”- tha Basha, i çekuilibruar totalisht!

 Je i çekuilibruar totalisht, njëhërë më kërcënon, pastaj më thua i dashur!!! Çekuilibrimi yt është çështje e republikës. Në vende normale kemi procedura të tilla mjekësore. Dhe një shofer autobusi nuk mund të flasë në këtë gjendej të çekuilibruar si po flet ti këtu. Ta shndërrosh debatin për krimin në një cirk”?!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *