Show-Bizz

FOTO/ Futbollisti i kombëtares shqiptare bëhet baba për herë të parë, ja si ia ka vendosur emrin vajzës  

12:19 - 13.10.17 gsh.al

 

Para disa muajsh bashkëshortja e futbollistit të kombëtares shqiptare dha lajmin e mirë se ajo dhe Sokol Cikalleshi do të bëheshin prindër për herë të parë.

Dhe ja ku erdhi kjo ditë e bukur për çiftin. Kornelia ka sjellë në jetë vajzën e tyre, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Rajna, shkruan Class. Lajmin e ka bërë me dije vetë sulmuesi i Kombëtares, përmes një postimi në Instagram.

Ai shkruan se sot Zoti e bëri të përjetojë parajsën, duke njohur më në fund vajzën e tij.

“Zyrtarisht baba! Falenderoj Zotin që më bëri të përjetoj sot parajsën e kësaj bote! Rajna!”,-shkruan Cikalleshi në Instagram.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *