Show-Bizz

FOTO/ Seksbomba britanike sjell kalendarin më ‘të nxehtë’ të 2018-s

10:23 - 13.10.17 gsh.al

 

Viti 2018 mund të vijë lirisht. Kelly Brook, bukuroshja bombastike britanike, e ka bërë gati kalendarin e saj zyrtar për vitin që po vjen.
Ajo është shfaqur me të brendshme dhe me bikini të ndryshëm, duke vënë në pah gjoksin e saj marramendës. Seksbomba britanike duket thjesht mahnitëse.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *