Publikuar : 13/10/2017

FOTO/ Seksbomba britanike sjell kalendarin më ‘të nxehtë’ të 2018-s

Bej share
Tags

 

Viti 2018 mund të vijë lirisht. Kelly Brook, bukuroshja bombastike britanike, e ka bërë gati kalendarin e saj zyrtar për vitin që po vjen.
Ajo është shfaqur me të brendshme dhe me bikini të ndryshëm, duke vënë në pah gjoksin e saj marramendës. Seksbomba britanike duket thjesht mahnitëse.

 

Shkruaj nje koment

Kalo te paneli