Show-Bizz

Alketa apo Marina, kush do e prezantojë emisionin ‘Ferma’?

15:27 - 12.01.18 Gazeta Shqiptare

Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se Marina Vjollca do të prezantonte emisionin më të ri që do të nisë në Tv Klan “Ferma”.

Por siç duket kjo çështje ka marrë një rrjedhë tjetër.

Është Revista Class ajo që shkruan se programi ‘’Ferma’’ do të vijë në drejtimin e Alketa Vejsiut.

“Ferma” do të jetë në format ku personazhe të njohur, do provojnë veten duke jetuar si në një fermë, do të nisë në prill dhe do të shfaqet të dielave në mbrëmje.

Po Marina?

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *