Politike

VIDEO/ Rama batuta me qytetarin: Kush t’i hoqi mustaqet, gruaja apo Lu-ja?

17:43 - 13.01.18 Gazeta Shqiptare

Pasditen e kësaj të shtune Kryeministri Edi Rama dhe qeveria e drejtuar prej tij janë ndalur në Rrëshen ku kanë zhvilluar një bashkëbisedim me qytetaët.

Mes të tjerave shefi i qeverisë nuk ka kursyer batutat me një nga qytetarët e pranishëm në sallë.

Rama: Kur ke pas mjekren e gjate flisje me pak, tani që i ke shkurtuar flet me shume me kane thene.

Qytetari: Mustaqet nuk mi hoqi gruja po mi hoqi vetingu

Rama: Kush ta bëri vetingun, ty gruja se Luja s’merret me ty

Qytetari: Kur te mbarojme a do ta bejme edhe nje foto:

Rama: Do ta bëj një fotografi dhe do e nxjerr në FB para dhe pas vetingut.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *