Show-Bizz

Largohen me pushime, Xhensila dhe Besi nuk janë të vetmit në Santorini

18:53 - 13.02.18 Gazeta Shqiptare

Me anë të postimeve në “Instagram”, Xhensila dhe Besi njoftuan se janë “arratisur” drejt Santorinit, duke nisu kështu pushimet e para për këtë vit.Çifti shumë i komentuar së fundmi  për një shtatzëni të mundshme të Xhensilës, ndodhen në Santorini, nga ku kanë postuar foto të mrekullueshme.

Por, ata nuk janë të vetmit në Santorini .

Edhe këngëtarja Gjyste Vulaj ka njoftuar sot se ndodhet po në ishullin grek dhe ka postuar nga atje foto mahnitëse.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *