Kronikë

Përplasen dy makina dhe një motorr, plagoset një person

10:51 - 14.02.18 Gazeta Shqiptare

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur ditën e sotme në Kinostudio në Tiranë.Në aksidentin e ndodhur pranë komisariatit rrugorë, janë përfshirë dy makina dhe një motor.

I plagosur është dërguar në spital për të marr ndihmën e parë mjekësore, por ende nuk dihet gjendja shëndetësore e tij.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhej e rrethanave të aksidentit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *