Show-Bizz

FOTO/ “Gjithë ky çun lidh jetën me Lorin” Vis Bajraktari i përgjigjet komentueses

18:33 - 13.03.18 Gazeta Shqiptare

Ata kanë shumë vite që janë bashkë, por sërish preferojnë që lidhjen ta mbajnë larg syve të publikut.Por kur vjen puna për të mbrojtur njëri-tjetrin, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë mjaft protektivë.

Kështu një komentuese i ka shkruar Visit, për t’i shprehur simpatinë që ka ndaj tij dhe mospëlqimin ndaj Lorit.

“Je gjithë ky çun se di si e ke lidh jetën me Lorin, ajo nuk bën”, i shkruan ajo.

Përgjigjja e Visit ka qenë e menjëhershme duke i thënë: “Lori është perëndeshë”!

Me siguri pas këtij komenti, Lori ndihet femra më me fat në botë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *