Politike

Në pritje të Ditës së Verës, Rama dhe ministrat darkojnë në Labinot-Fushë

21:00 - 13.03.18 Gazeta Shqiptare

E gjithë qeveria është zhvendosur nga sot në Elbasan, aty ku do të zhvillojë aktivitete dhe takime me qytetarët për dy ditë.Por në një kohë që nesër Elbasani do të festojë “Ditën e Verës”, kabineti qeveritar me në krye Kryeministrin Edi Rama, duket se “e kanë marrë shtruar”.

Siç duket edhe nga fotoja e mëposhtme, qeveria po darkon në Labinot-Fushë, pas një dite të ngjeshur me aktivitete.

Në të shihen Ministrat Majko e Bushati, ndërsa më tutje në krye të tavolinës është Kryeministri Rama.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *