Show-Bizz

Enrique Iglesias flet për herë të parë për…

14:46 - 14.03.18 Gazeta Shqiptare

Ai u bë baba për herë të parë në dhjetor të vitit të kaluar, teksa mirëpriti binjakët Nicholas dhe Lucy me partneren e tij prej kohësh Anna Kournikova. Këngëtari i famshëm foli për herë të parë për binajkët duke shuar kuriozitetit e fansave të tij.“Jam bërë baba para 12 muajsh dhe iu them me bindje dy gjëra: I dua fëmijët e mi. I dua shumë”, – është shprehur ylli i hitit “Bailamos” para adhuruesve të tij gjatë një koncerti. Megjithatë ai nuk la pa përmendur edhe partneren e tij prej 16 vitesh për të cilën tha se e dashuron.

Çifti i cili e ka mbajtur shumë të fshehtë jetën private prej një viti, surprizuan të gjithë me lajmin se u bënë prindër të dy binjakëve. Fotografinë e parë me dy vogëlushët e postuan në janar në rrjetin social Instagram, ku ka miliona ndjekës. J.K

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *