Show-Bizz

Nuk është më brunia e dikurshme, Çiljeta ndryshon look

11:21 - 16.04.18 Gazeta Shqiptare

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe që i pëlqen të eksperimentojë me look-un e saj.Fjalën e kemi për Çiljeta Xhilagën, e cila duket se ka vendosur të ndryshojë sërish pamjen e saj.

E ndërsa e pamë për një kohë të gjatë me flokë ishte brune, me ardhjen e pranverës, Çiljeta ka vendosur të kthehet bionde si dikur.

Edhe ajo duket të jetë në dilemë se si ngjan më bukur. Por gjithsesi brune apo bionde, Çili ia del të jetë bukur gjithnjë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *