BLUETOOTH

“Dua të kem fëmijë”, modelja shqiptare habit me kërkesën e saj

18:00 - 07.07.18 Gazeta Shqiptare

Ajo është në kulmin e karrierës së saj profesionale, mes Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Europës. Modelja e njohur Xhesika Berberi papritur na ka lënë të gjithëve pa fjalë. Mes angazhimeve të shumta në sesione fotografike dhe pasarela, bukuroshja shqiptare me sa duket i ka të qarta idetë edhe në planin privat.Zyrtarisht, ne ende nuk e dimë nëse ajo është në një lidhje dashurie, por dimë diçka të sigurt: ajo do një fëmijë! Këtë nuk e themi ne, por e pohon vetë Xhesika përmes një fotoje që ka postuar në “Instagram” bashkë me një beb të bukur që mban në krahë, ndërsa shkruan në të: “E dua një”! Edhe pse vetëm 27 vjeçe, asaj i vjen natyrshëm dëshira për t’u bërë nënë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *