Show-Bizz

FOTO/ Pamela Anderson do martohet me futbollistin e kombëtares franceze?

17:23 - 12.07.18 Gazeta Shqiptare

Aktorja Pamela Anderson dhe i dashuri i saj futbollist i kombëtares franceze Adil Rami raportohen se janë fejuar dhe së shpejti do të martohen.Gjithashtu, thuhet se çifti pritet ta bëjë vetë të ditur lajmin. Të martën teksa Pamela Aderson shihte ndeshjen Francë-Belgjikë, mediat e huaja vunë re tek ajo një unazë me diamant duke përhapur menjëherë lajmin që lidhja e tyre është konsoliduar.

Pamela 51 vjeç dhe i dashuri i saj 32 vjeç kanë mbi një vit që jetojnë së bashku në Francë. Një burim pranë tyre është shprehur: Pres gjëra të mëdha prej tyre. J.K

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *