Show-Bizz

Mikja e saj po lufton me jetën, Eni Çobani ndryshon pamje. Arsyeja do t’iu përlotë

12:17 - 10.08.18 Gazeta Shqiptare

Juristja e njohur, Eni Çobani e ka nisur sot ditën me një rrëfim të ndjerë për miken e saj që po lufton me jetën, ndërsa ka dhënë edhe një mesazh të çmuar. Përmes një postimi në rrjetin social, Eni ka treguar se nuk ka mbajtur dot lotët, ndërsa ka lidhur një shall në kokë në shenjë sensibilizimi si ajo, e cila për shkak të trajtimeve, i është dashur të presë flokët.POSTIMI I PLOTË

Sot e fillova diten me miken time te ngushte e cila po kalon nje sfide te madhe me jeten te cilen po e sprovon shume shpirterisht dhe moralisht.Tek e shikoja me dukej sikur lexoja librin e jetes qe nga loja me peta para pallatit dhe deri diten kur ajo dhe une u beme nena dhe gra profesioniste.Me dolen lot pas xhamave te syzeve por e kapa dhe e shtrengova fort dhe i thashe ma lidh dhe mua kete shallin ne koke si ty se dua te jem me ty kudo ne te mire dhe ne te keqe dhe keshtu te dyja do ta mundin te keqen ne trupin tend.Sot dua ti lutem vecanerisht Zotit per miken time dhe per gjithe ato gra e burra qe duan ta sfidojne te keqen me force dhe vullnet.Se jeta eshte nje dhe ate duhet ta jetojne te gjithe secili ne formen e tij.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *