BLUETOOTH

Eni Shehu thumbon Nevina Shtyllën: Uroj të gjejë veten në emisionin që dikur përçmonte

17:30 - 03.11.18 Gazeta Shqiptare

Moderatorja simpatike, Nevina Shtylla prezantoi për një sezon në “Klan” emisionin “Jo vetëm modë”. Në këtë program ajo bashkëpunonte me Eni Shehun, i cili ishte në rolin e kryeredaktorit. Por duket se pas largimit të bujshëm të Nevinës nga “Klan” drejt “Top Channel” janë prishur marrëdhëniet mes tyre dhe këtë e ka treguar për herë të parë Nevina në “Pop Culture”.Ajo tregoi hapur se Eni e ka bërë bllok në rrjetet sociale. Menjëherë pas deklaratës së moderatores, ka ardhur edhe reagimi i Enit, i cili në një prononcim për “Anabel.al” ka treguar se me Nevinën nuk kanë pasur asnjëherë marrëdhënie shoqërore. E vetmja gjë që i lidhte ishte puna. I pyetur lidhur me bllokimin në rrjetet sociale, ai ka treguar duke qeshur se mund ta ketë shtypur pa dashje. “Mesa duket i mungoj ‘profesionalisht’. Uroj të gjejë veten në programin e ri të sportit që mesa kujtoj e ka përçmuar”, shprehet gazetari. Kujtojmë se pak muaj më parë Nevina ka treguar në “Pop Culture” se nuk është e prirur ndaj futbollit dhe për të një rol i tillë do të ishte një sforco shumë e madhe. Pse gjithë këto thumba mes kolegësh? Ç’të ketë ndodhur? Të presim reagimin e bukuroshes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *