Foto-galeri

Fotografitë që tregojnë se disa sjellje kurrë nuk ndryshojnë

18:56 - 05.12.18 Gazeta Shqiptare

Fotografi danez Peter Funch ka bërë fotografi në të njëjtin vend për 9 vjet. Pas seleksionimit të fotove të tij, ai zbuloi se kishte fotografuar të njëjtin person disa herë dhe ai person dukej pothuajse identik me fotot e bëra kohë më parë. Gjetja e tij u shndërrua në një projekt fotografish të mahnitshme të quajtur “42nd dhe Vanderbilt”. Për më tepër shfletoni galerinë.1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *