Show-Bizz

Marina bëhet xheloze për Luanën: Veç një të keqe ka…

15:05 - 06.12.18 Gazeta Shqiptare

Moderatorja e njohur Marina Vjollca ka treguar se është xheloze për Luanën. Sot janë dy moderatore mjaft të dashura dhe pa asnjë dyshim motrat më joshëse në Shqipëri. Marina këtë sezon televiziv është shkëputur nga televizioni kurse Luana vazhdon më emisionin e saj çdo të shtunë ku është dhe moderatore ‘Shiko kush luan’. Dy moderatoret na kanë treguar gjithmonë se kanë një dashuri të madhe dhe janë shumë të lidhura njëra me tjetrën. Së fundmi, Marina në një postim në profilin e saj në “Instastory” ka treguar se është xheloze për Luanën.Ajo ka nxjerrë një kolazh me foto të Luanës dhe motrës së tyre të madhe Lira. Motra e tyre, Lira, ka të preferuar Luanën dhe jo Marinën, dhe këtë ajo e ka bërë publike. “Veç një të keqe ka Lira, ka të preferuar Luanën”, shkruan Marina duke e shoqëruar me disa emoji me nerva.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *