Horoskopi

Keni ditëlindjen më 7 dhjetor? Horoskopi thotë…

08:28 - 07.12.18 Gazeta Shqiptare

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 7 dhjetor 2018:Ky do të jetë një vit surprize që do t’ju japë një shans për të ndryshuar jetën tuaj për më mirë, për t’u angazhuar më shumë ose për të takuar njerëz interesantë.Do të keni mundësi të punoni dhe të paguheni më mirë, por tani do të jetë e rëndësishme të kërkoni një punë, biznes apo ndjekje më të pavarur, pasi harmonia rreth jush do të jetë e rëndësishme për suksesin tuaj.

Viti do të mbahet mend me para në shtëpinë tuaj nga sigurimi, trashëgimia, kredia bankare ose të ardhura të tjera shtesë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *